A VI. kerület rendészei rajtakaptak egy embert, hogy egy hostelből az utcára pakolta ki a „megunt” matracokat az utcára – közölte Soproni Tamás, Terézváros polgármestere csütörtökön a Facebookon.
A rendészek megbüntették a szabálysértőt, valamint kötelezték a hulladék elszállítására. Soproni a posztjában azt megjegyezte, hogy ilyen esetekben 50 ezer forintig is terjedhet a bírság összege.