Robotpincért állít csatasorba a Pizza Hut Szombathelyen

Ezen túl tud zenélni, táncolni, sőt, még arra is reagál, ha megsimogatják.

  • HVG

Új éttermet nyit az amerikai étteremlánc pénteken Szombathelyen, ahol újdonságként hazánkban is bemutatkozik a Bella névre keresztelt felszolgáló robot, valamint az Ice Cream Factory nevű önkiszolgáló fagyipult.

Előbbi a Pizza Hut ígéretei szerint nemcsak az ételeket lesz képes kivinni, de vissza is viszi a használt tányérokat. Ezenfelül zenélni és táncolni is tud, ha pedig valaki bármilyen okból meg szeretné simogatni, annak is jó hírünk van: a robot arra is reagálni fog.

A Pizza Hut robotpincére
Pizza Hut

A fagyipulton pedig a vendégek saját maguk csapolhatják a fagyit, majd különböző szórásokkal és szószokkal is díszíthetik azt. 

A cég közleménye szerint Szombathely mellett már Egerben is zajlik egy-egy új Pizza Hut-egység kialakítása, ezek 2026 elejére várhatók. A Pizza Hut jelenleg összesen 29 működő vagy előkészítés alatt álló étteremnél tart Magyarországon, a márka hosszú távú célja legalább 60 hazai egység kialakítása.

Robotpincér viszi ki az ételt egy győri kínaiban

A győri Intersparban található Liu’s Cooking éttermében

Hozzászólások