
A Microsoft korábban hasonló megállapodást kötött a Samsunggal, az LG-vel és a HTC-vel is, melyek alapján minden eladott készülékért 6-8 dollárt kap Gates cége.
A Microsoft megállapodott a Foxconn-nal, hogy a kínai cég minden általa legyártott androidos telefon után fizet Redmondnak.

A Microsoft korábban hasonló megállapodást kötött a Samsunggal, az LG-vel és a HTC-vel is, melyek alapján minden eladott készülékért 6-8 dollárt kap Gates cége.
Új befektető érkezéséről beszélt a főszerkesztő, miközben a lapot kiadó társaság mögötti tulajdonosi és szerződéses viszonyok alapján azt sem lehet teljes bizonyossággal megállapítani, kik a végső gazdasági jogosultak.