Öngyilkos lett az iraki tájékoztatási miniszter - állítják iráni lapok

Muhammad Szaid asz-Szahaf iraki tájékoztatási miniszter röviddel Bagdad eleste előtt öngyilkos lett - írja az al-Bavaba arab nyelvű internetes lap. A hírről több iráni újság is beszámolt.

  • unknown unknown
Öngyilkos lett az iraki tájékoztatási miniszter - állítják iráni lapok
Az al-Bavaba Iránban élő iraki menekültekre hivatkozva közölte a miniszter halálhírét. Eszerint asz-Szahaf néhány órával azelőtt akasztotta fel magát, hogy az amerikaiak elfoglalták az iraki fővárost.
A The Daily Telegraph szerint asz-Szahaf fia, Oszama orvosként dolgozik az ír fővárosban, Dublinban. A fiú a brit lap szerint üdvözölte az iraki rendszerváltoztatást, és reményét fejezte ki, hogy "az országban gyorsan gyökeret ver a demokrácia".
Már az alkoholistákat és a dohányosokat is Ozempic-kel gyógyítanák, de miért van a szernek annyi mellékes jó hatása?

Már az alkoholistákat és a dohányosokat is Ozempic-kel gyógyítanák, de miért van a szernek annyi mellékes jó hatása?

Sokat köszönhet az Ozempic és a Wegovy Hollywoodnak, ott derült ki, hogy radikálisan le lehet fogyni a szemaglutid alapú gyógyszerekkel – de a függőségekre gyakorolt jótékony hatása is a sztárok által bukott ki. Rengeteg kutatás indult, hogy kiderüljön, miért válnak be számos betegség ellen a cukorbetegségre kifejlesztett gyógyszerek.