Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
Nógrádi szerint botrány, hogy csak nyolc általánosa van Schulznak, és amúgy is csak bólogat, meg közhelyeket puffogtat. Így szakértett a Tanár Úr.
Az M1-en fejtette ki véleményét Nógrádi György Tanár Úr Martin Schulzról, az Európa Parlament jelenlegi elnökéről, a német szociáldemokraták (SPD) kancellárjelöltjéről. Nógrádi szerint Schulznak nincs programja, a migráció kérdésében annyit tud, hogy egyetért Angela Merkellel, ezen túl csak közhelyeket tud. Nógrádi szerint felfoghatatlan, hogy Németországnak 2017-ben olyan elnöke legyen, akinek nyolc általános a legmagasabb végzettsége – bár "Schulz öt nyelven beszél, el lehet róla rengeteg jót mondani".
Schulz akár ki is találhatott volna magának különféle titulusokat, de ezek inkább Nógrádira jellemzőek.
Hogy Schulz mennyire nem gondol semmit a menekültválságról, arról a hvg.hu tudósítója Brüsszelben az Európa Parlamentben is meggyőződött, csak éppen másként, mint a Nógrádi.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.