Beszámolónkat a tüntetésről itt olvashatja.
"Az a pénz a gyerekeimé! Az enyém!" – Videónk a kedd esti manyup-tüntetésről
Körülbelül 2-3 ezren gyűltek össze kedd este a fővárosi József nádor téren, hogy a magánnyugdíjpénztárak teljes ellehetetlenítése ellen tiltakozzanak. A demonstrálók innen az Alkotmány utcába vonultak át. Zúgott a "Viktátor, Viktátor" és a "tolmácsot, tolmácsot!". Többen megütköztek rajta, hogy az egyik szónok pártpolitikai agitátoroktól tartva visszamondta a szereplést.
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
Thomas Friedman: Trump csődöt bejelentő ingatlanfejlesztőként tárgyal Iránnal
„Biztató előrelépéssel” zárult az amerikai-iráni tárgyalások első fordulója Svájcban
A túlgondolás csapdája: miért pörög tovább az agyunk akkor is, amikor már rég nincs szükség rá?
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülthet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Közös projektcéget hozna létre a főváros és a Tisza-kormány Rákosrendező beépítésére
Kezd elfogyni az ivóvíz a Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.