Ahogy várni lehetett, elmaradt az áttörés Trump és Putyin csúcstalálkozóján
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Egy ember súlyosan megsérült, amikor autójával fának ütközött kedden a Heves megyei Besenyőtelket Poroszlóval összekötő úton - tájékoztatta az MTI-t a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
Antal Erika elmondta, hogy a sofőrt a helyszínre érkező hevesi tűzoltók szabadították ki a gépkocsiból, majd a mentők kórházba szállították.
A műszaki mentés és a helyszínelés idejére félpályás útzárat rendeltek el az útszakaszon - közölte.
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Az együttműködés fontosságát hangsúlyozta Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök is a pénteki alaszkai orosz-amerikai csúcs után tartott sajtótájékoztatón, ám részleteket egyikük sem árult el. Trump viszont már Vlagyimirnek hívja a „nagyszerű politikusnak” nevezett orosz vezetőt.
A szakemberek érdeklődve figyelték, miként viselkedik az amerikai és orosz elnök a tárgyalásuk előtt.