Ha gyorsan osztogatni kezdene a kormány, elfelejtenék a választók az elmúlt három évet?
Közeledik a választás, itt az idő, hogy a kormány valahogy jónak mutassa a gazdaság helyzetét. De van ennek bármi értelme?
A BYD Dolphin felfrissített külsővel és technikával folytatja életútját.
Az épülőben lévő Magyarországi gyárában a sorozatgyártást jövő év végén megkezdő BYD tavaly októberben három villanyautóval debütált hazánkban, melyek közül a kis Dolphin a legolcsóbb.
A Kínában 2021-ben leleplezett modell az életciklusa közepén átesik az ilyenkor szokásos ráncfelvarráson, és már meg is érkeztek az első felvételek a faceliftes kivitelről.
Emlékeztetőül, így fest a jelenleg kapható Dolphin:
És ilyen a felfrissített változat:
A ráncfelvarrt változat elsősorban modernizált fényszóróiról és módosított lökhárítóiról ismerszik meg, miközben a hossza minimálisan nőtt.
A belépőszintű verzió 95 lóerős, az új középső kivitel 177 lovas, a legpotensebb kivitel pedig 204 lóerős teljesítményt ad le.
A BYD Dolphin jelenleg 12,6 millió forinton nyit Magyarországon, mely összeg ellenében egy 204 lóerős, 310 Nm nyomatékú, 60,4 kWh kapacitású, 427 kilométeres hatótávú kompakt villanyautónk lehet.
Közeledik a választás, itt az idő, hogy a kormány valahogy jónak mutassa a gazdaság helyzetét. De van ennek bármi értelme?
A filozófus nem hiszi, hogy Magyar Péter a liberális demokrácia helyreállításának bajnoka lesz.
Május vége óta többször is el kellett halasztani a misszió indítását.
A volt miniszter főtanácsadó lesz.
Szívbillentyű-megnagyobbodása volt a politikusnak.
Az egykori teniszező abban sem biztos, hogy egyáltalán beengednék az országba.
A főpolgármester szerint nagyon hiányzott a fővárosnak az a 10 milliárd, amit most visszakapnak.
Nagyot nőtt a civil áldozatok száma.
Felszólította Tel-Aviv és Haifa lakóit, hogy hagyják el a térséget.