Szivárognak a részletek: ilyen lehet a Lenovo új kézi játékgépe, a Legion Go
Windows 11-et futtathat, és az Asus ROG Ally által is használt processzort kaphatja a Lenovo saját kézikonzolja, mely már benchmark-teszteken is felbukkant.
Windows 11-et futtathat, és az Asus ROG Ally által is használt processzort kaphatja a Lenovo saját kézikonzolja, mely már benchmark-teszteken is felbukkant.
A Microsoft legfrissebb jelentése szerint gond lehet a jövőben, mert nincs elég ehhez szükséges chip a piacon, és ez a helyzet akár egy évig is fennmaradhat.
AMD processzorral, valamint a versenytársakénál nagyobb kijelzővel debütálhat a Lenovo saját kézikonzolja.
Komoly riválist kap a Steam Deck, sok szempontból erősebb és komolyabb lesz az Asus új kézi konzolja. A ROG Ally fedélzetén egy egyedi AMD Ryzen Z1 chipset fogja tenni a dolgát.
Extrém módon túlmelegedhetnek az AMD Ryzen 7000X3D processzorok, de az MSI és az Asus már kiadott egy-egy BIOS-frissítést, amivel meg lehet előzni a valószínűleg magas feszültségből eredő problémát.
Okostelefonok, viselhető eszközök, készülékek az okosotthonok számára – ez csak néhány szelet a Xiaomi gazdag portfoliójából. Azonban olyan eszközökkel is készül a kínai gyártó, amelyekre nem gondolnánk: a mini PC-k világába próbálkozna.
Kétmillió forint magasságában már igazán jogosan lehetnek komoly elvárásaink, ha notebook vásárlásról van szó. Vázoljuk, hogy mire képes a gyakorlatban a Lenovo ütős külsejű bivalyerős masinája, a Legion 7i.
Egy hordozható számítógép azoknak, akik nem akarnak túl nagy és nehéz laptopot vásárolni, és a modern processzor éppúgy fontos számukra, mint a barátságos vételár. Kipróbáltuk az AMD Ryzen 5 alapú Acer Swift 3-at.
Óriási a verseny az Intel és az AMD között az asztali gépekbe szánt processzorok területén. A napokban az AMD rukkolt ki új processzorokkal és lapkakészletekkel. Az érezhető teljesítménynövekedés mellé megfizethető árak társulnak.
Az AMD Dragon Range néven 2023-ban dobja majd piacra az új processzorait, amikről állítják, extrém teljesítményt nyújtanak majd.
Dollármilliárdokat költ az Intel az új, a szavait idézve „megatelephelyre” Ohióban, hogy bizonyítsa: tévedett az Apple, amikor más gyártók után nézett.
Még 2009-ben szabott ki az Európai Bizottság 1,06 milliárd eurós büntetést az Intelre, fizetnie azonban máig nem kellett a cégnek. És lehet, hogy soha nem is kell majd.
Az AMD azt ígéri, a Ryzen 6000-es processzoraival 24 órán keresztül lehet majd videót nézni úgy egy laptopon, hogy nem kell a töltőkábelért nyúlni.
A rendszerben lévő hiba miatt elsősorban az AMD processzorral dolgozó gépek lassulhatnak be. A Microsoft javítást ígért, de még várni kell rá.
Nem a gépek komponensével van probléma, hanem a rendszerben lévő hiba akadályozza a zavartalan működést. Elsősorban AMD-s eszközök érintettek.
Más technológiai óriásokat is veszélybe sodort a tajvani székhelyű Gigabyte-ot érintő ransomware-támadás.
Az AMD architektúrájának, az RDNA 2-nek köszönhetően 30 százalékkal lehet jobb a grafikus teljesítménye, mint a mostani Exynos 2100-asnak.
A Samsung a 2019-es leállás után újraindítaná a processzormagok fejlesztését és gyártását, mert nem elégedettek a jelenlegi Exynos-chipek teljesítményével. A munkához igazi nagyágyúkat igazolhat a cég.
Az AMD hétfőn bejelentette, az RDNA 2 architektúrájú grafikus processzort építik majd be a Samsung új Exynos-processzorába.
Az Intel és az AMD modern processzoraiban is megtalálni a három új biztonsági rést, amit szerencsére igen nehéz kihasználni.