Két F1-es pilóta is Herendi-mintás sisakban versenyez a Hungaroringen
Esteban Ocon a mogyoródi futamgyőzelmét idézi meg, Lando Norris így kér bocsánatot a tavalyi dobogós malőrért.
Esteban Ocon a mogyoródi futamgyőzelmét idézi meg, Lando Norris így kér bocsánatot a tavalyi dobogós malőrért.
Alig több, mint egy hónapja törte össze Max Verstappen a Magyar Nagydíj győzelméért járó, 15 millió forint értékű Herendi-trófeáját Lando Norris, és úgy volt, hogy extrém tempóban szeptember végére készítik el a pótlást. Nem így lett.
A versenyző először poénkodott, aztán csak elnézést kért a történtekért.
Néhány hét, legkésőbb egy hónap, míg a Red Bull megkapja az új porcelántrófeát, miután Lando Norris és Max Verstappen figyelmetlenségéből összetört az eredeti a hétvégi Magyar Nagydíjon. De miért kell erre egy hónap? Illetve miért "csak" egy, ha az eredetihez több mint fél év kellett? És miért a Herendi állja az új váza költségeit? Elmagyarázzuk.
Az eredeti fél évig készült, de a Herendi vezérigazgatója szerint a póttrófea néhány hét alatt meglehet.
Ez a töltőpont tökéletesen illik a környezetébe, és sokkal több egy egyszerű szürke doboznál.
Érdekes részleteket árult el a hevesen kritizált fa keletkezésének történetéről.
Csak egy kis panaszkodásra volt szükség, és a herendi porcelánmanufaktúra tiszteletbeli taggá fogadta.
A bíróság elrendelte a jogsértő porcelánok megsemmisítését.
Herczegh Anita, Áder János köztársasági elnök felesége egész napos kiránduláson látta vendégül a Magyarországon akkreditált misszióvezetők házastársait Herenden és Tihanyban. Az MTI által készített fotók szerint a nagykövetfeleségek megtanulhatták a porcelánrózsa-készítés rejtelmeit a Herendi Porcelánmanufaktúra műhelyében.
Az újabb royal baby kétszemélyes porcelán teáskészletet kap a Herenditől. Ez egyben Magyarország hivatalos ajándéka is az újszülött Charlotte Elizabeth Dianának.
Magyarország egyik legismertebb márkaneve a Herendi, ezért fontos a kormánynak a porcelánmanufaktúra jövője - jelentette ki a nemzeti fejlesztési miniszter csütörtökön a Fidesz herendi lakossági fórumán.
A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. tavalyi eredménye után tíz százalékos osztalékot fizet a részvényeseknek - hangzott el a cég eredményességéről tartott sajtótájékoztatón.
Több mint 300 millió forint adózás előtti nyereséggel zárta az idei első félévet a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt., ez 10 százalékos növekedés 2010 azonos időszakához képest – közölte Simon Attila vezérigazgató.
A Herendi Porcelánmanufaktúra a parlament határozata következtében továbbra is a munkavállalói közösség 75 százalékos és az állam negyedrészes tulajdonában működhet.
Emlékérem és óriás herendi váza is készült a magyar soros elnökség tiszteletére.
Fideszes képviselők azt javasolják, hogy maradjon állami tulajdonban a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
Újabb márkaboltot nyit a közelmúltban elkészült kapuvári után a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. - nyilatkozta Simon Attila vezérigazgató a Napi Gazdaság csütörtöki számában.