Törökország nem engedi át az Ukrajnának küldött brit aknaszedő hajókat
A török vezetés a Montreux-i Egyezményre hivatkozik.
A török vezetés a Montreux-i Egyezményre hivatkozik.
A szigetország eddig több mint kétezermilliárd forintnyi katonai támogatásra vállalt kötelezettséget Ukrajna számára.
Már hagyomány, hogy minden évben megmutatják a családot karácsonyra készülve, azonban idén újabb „képeslapot” is közzétettek, amelyen a gyerekeké a főszerep.
Az egynemű iskolákban pedig megtagadhatnák a transz diákoktól a felvételt a biológiai nemükre hivatkozva egy friss kormányzati ajánlás szerint.
Csütörtökön a Maersk Gibraltár nevű hajót rakétatalálat érte, szombaton egy brit hadihajót megpróbálták eltalálni a jemeni Houthi mozgalom felkelői.
Magyarországra egyelőre nem jut ebből az őrületből.
Visszatérhet-e Nagy-Britannia az EU-ba? Össze lehet-e hasonlítani az izraeli börtönből kiengedett embereket az izraeli túszokkal? Miért bírálják az ukrán elnököt odahaza? Hogyan lehet hatékonyabb elrettentést alkalmazni Oroszországgal szemben a volt német külügyminiszter szerint? Mik Marine Le Pen esélyei a jövő évi EP-választáson? Válogatásunk a világlapok cikkeiből.
Újabb esőzések és széllökések érték el a brit partokat.
Cameron arról híres, hogy korábban miniszterelnökként ő írta ki a Brexitről szóló népszavazást.
Utódja az eddigi külügyminiszter lesz.
Elő a zsebkendőket, a John Lewis visszatért a szívmelengető sikerreceptjéhez!
A nyolc hónapos Indi Gergory mitokondriális betegségben szenved.
A vezető daganatos megbetegedések között van a mellrák, csak Angliában évente nagyjából 11 500 nő életét követeli – egy új készítmény azonban már a kialakulás kockázatát is képes lehet felezni.
A Nagy-Britanniában légióskodó Adam Johnson 29 éves volt.
Az ügy egyik nyomozója még könyvet is írt arról, hogyan próbálták eltussolni Madeleine szülei, hogy valójában ők ölték meg a lányukat. A portugál rendőrség képviselői most Londonba utaztak, hogy bocsánatot kérjenek a szülőktől.
Korábban Boris Johnson is járt így.