Olasz virtus: Ferrari motoros divatterepjárót mutatott be a Maserati, félhet a Porsche Cayenne?
Ez az emelt karosszériás méretes olasz járgány úgy megy, mint a jobb sportkocsik. Az olaszok nagyon kitettek magukért.
Ez az emelt karosszériás méretes olasz járgány úgy megy, mint a jobb sportkocsik. Az olaszok nagyon kitettek magukért.
A Mercedes a C-osztály csúcsmodelljének is felvarrta a ráncait, megérkezett az 510 lovas új sportoló.
A külsőt egyedire formáló tervezők merészsége a beltérre már elfogyott, ám a dél-koreai gyártó trendi újdonsága még így is könnyen bestseller lehet a maga kategóriájában. Kipróbáltuk a Hyundai Konát.
A négykarikás német gyártó a jelek szerint azokra is gondol, akik keveslik az RS5 két ajtaját.
A japán gyártó az Egyesült Államokban leplezte le egyik legkelendőbb modelljének új kiadását.
Megérkezett Magyarországra a Vesta legjobban felszerelt és legdivatosabb kivitele, az SW Cross.
A Volvót birtkoló kínai autógyártó bemutatta vadonatúj modelljét, mely közeli rokonságot ápol az XC40-nel.
Mayweather ugyan nem kerek születésnapot ünnepel, de igen értékes ajándékkal lepte meg saját magát.
A bajor gyártó elárulta, hogy a közeljövőt illetően igen komoly dízel-tervei vannak.
Mutatunk egy autót, melyről még a négykerekűek iránt fokozott érdeklődést mutatók sem feltétlenül tudják azonnal megállapítani a gyártót és a típust.
A Golf környezetbarát hajtásláncú, hazánkban zöld rendszámmal ellátható kiadása igen komoly népszerűségnek örvend.
A Porsche töltőoszlopain rögtön az első naptól kezdve fizetni kell majd az áramért.
Nem olcsó ez a csillagos régi stuttgarti járgány, de igazi időutazást biztosít majd új gazdájának.
32 esztendő nagy idő, ezen az orosz autón azonban nem igazán látszik meg a háromnál is több évtized.
A Ford ikonikus sportkocsijának legújabb kiadása nem egy agysebész pontosságú Porsche, hanem sokkal inkább egy nehézsúlyú bokszoló. Nagyon erős, brutális a hangja, 10 fokozatú a váltója és még egy PlayStationt is beleépítettek.
Az AMTS nemcsak az újabb nyugati tuningcsodák szerelmeseinek szól, hanem a régebbi szocialista járgányokat kedvelőknek is remek program. És itt még Tom Hanks sem unatkozna.
Elképesztően széles felnik, porig ültetett autók, csillogó motorterek és gumifüst. Az AMTS-en jártunk, szombaton és vasárnap Ön is megteheti.
Az M5-ös sem mondható gyengének, de az Audi újdonsága még a bajor sportolónál is erősebbnek ígérkezik.
Jó hír a villanyautók szerelmeseinek: már csak pár év, és ezek az autók a mostaninál jelentősen olcsóbbak lesznek.
Ezzel az új megoldással az ígéretek szerint minden korábbinál gyorsabban rálelhetünk majd a ránk váró üres parkolóhelyre.