200-300 millió forint bérrel tartozik dolgozóinak a volt CBA-partner
Jó esély van rá, hogy hosszú idő után végre pénzükhöz jussanak a Palóc Nagyker jelenleg is állásidejüket töltő dolgozói.
Jó esély van rá, hogy hosszú idő után végre pénzükhöz jussanak a Palóc Nagyker jelenleg is állásidejüket töltő dolgozói.
Januárban két pénzintézet, márciusban és áprilisban egy-egy, májusban pedig a mostanival együtt eddig két bank "húzta le a rolót".
Sokan azt hiszik, hogy az internetes bolt rizikósabb, mint a hagyományos, mert a virtuális térben hirtelen eltűnhet a kereskedő. Pedig épp az ellenkezője az igaz.
A cseh hátterű Mabyt az anyavállalata miatt került bajba.
Hiába mentette meg az Emmi az ORÖ-t a bedőléstől tavaly karácsonykor, egy 80 milliós inkasszó miatt most tényleg becsődölhet a szervezet.
A Miskolcról indult egykori fűtésszerelő, Wicha József körül fogy a levegő. Cégcsoportja zászlóshajója, a fővárosi Széll Kálmán teret felújító Wis Holding felszámolásra juthat, ő maga pedig egy korábbi csődügye miatt vádlott is lehet.
A légitársaság dolgozói elutasították a válságkezelési terveket, így azonban akár össze is omolhat a cég.
Egymilliárd forintnál is magasabb irányáron hirdetik a Sikér Zrt. üzemeit és gépeit. Az összes hitelezőt várhatóan nem lehet majd kielégíteni így sem.
Egy szolnoki Palóc-üzletre csapott le a Spar. Állítólag a Coop és magánszemélyek is érdeklődnek, de még várnak, hogy még lejjebb menjenek az árak.
A történetbe visszatér a nemrég Mészáros Lőrincnek szállodákat eladó Leisztinger Tamás, de van benne állami bank is, meg egy offshore cég, melynek egyik vezetője nemrég Ukrajnában is igen aktív volt.
A cég hivatalosan azóta sem szűnt meg, a legtöbb dolgozó elhagyta az országot, a fapadosok kitöltötték a Malév után hagyott űrt, az ellenben nem valószínű, hogy egyhamar lenne új nemzeti légitársaság. Igaz, gazdasági szempontból nem is hiányzik igazán.
Fizetésképtelenné vált az egyik legnagyobb német lakberendezési áruház és csődvédelmet kért - írja az Index a Handelsblattra hivatkozva. A magyar üzleteket azonban továbbra is ellátják áruval.
Kedden reggel több érintett könyvkiadó és viszonteladó is meglepő levelet talált az e-mail-fiókjában. Jelentkezett náluk Ihász Péter, aki annak a cégnek a vezetője, amely hétfőn kirobbantotta a botrányt, amely Matyi Dezső könyvbirodalmának végét vetítheti előre. A levélben Ihász vállalta, hogy kifizetik a tartozásukat. Kár, hogy kamu az egész.
Meghosszabbította a fizetési moratóriumot a bíróság, így a salgótarjáni székhelyű Palóc Nagykereskedelmi Kft. tovább folytathatja a tárgyalásait a hitelezőkkel.