Magyarország meggondolta magát: mégsem támogatja a brüsszeli terveket az Egyesült Államokkal szemben
Az állami támogatások lazítását korábban támogatta a kormány, de rájöttek, többet veszíthetnek, mint amennyit nyernének.
Az állami támogatások lazítását korábban támogatta a kormány, de rájöttek, többet veszíthetnek, mint amennyit nyernének.
Bezárja nyíregyházi gyárát az Electrolux, 650 dolgozónak kell új állást találnia. A kormány szerint van elég munkalehetőség a környéken. Hasonló helyzetben van a világelső Whirlpool is.
Az okot jó messze kell keresni.
Ezt a minden eddiginél magasabb összeget török üzletemberek egy csoportja számolta ki, és a Bloomberg közölte New Yorkban.
Precedenst akarunk ezzel teremteni az Európai Unióban – nyilatkozta Észtország külügyminisztere a brüsszeli Politicónak. Az USA-ban már elindult a folyamat: Malofejev orosz oligarcha zárolt vagyonát juttatják el Ukrajnának. Csakhogy a nagy pénzt az állami vagyon jelenti.
Vajon miért kerül többe a női alsónemű a férfiénál? – ezen kezdett el gondolkodni az Egyesült Államok korábbi kereskedelmi tisztviselője.
Hordónként akár 25 dollárral drágábban adhatja Oroszország az olaját, mint amit a jegyzett árak sugallnak. Ezzel enyhíthetik a nyugati szankciók hatását.
Szeretne félretenni nyugdíjas éveire, de nem tudja, melyik megtakarítás lenne számára a leginkább megfelelő? A Bankmonitor most összegyűjtötte a legfontosabb tudnivalókat, amelyek segíthetnek a döntésben. Hiszen nyugdíjcélú előtakarékosságra mindenkinek szüksége van, de a megtakarítás konkrét formáját gondosan, egyéni szempontok alapján érdemes kiválasztani.
Az 1999-es, izmiti tragédia után földrengésadót is bevezettek az országban, nagyfokú épületmegerősítési programba kezdtek, az új házaknak pedig szigorú biztonsági előírásoknak kellett megfelelniük – legalábbis papíron. Gyakorlatban az egészet kisiklatta a korrupció és a haverok zsebének megtömése. A katasztrófavédelem pedig már képtelen gyorsan reagálni, ha megtörtént a baj, miután Recep Tayyip Erdogan bekötötte a saját hivatala alá.
A közlekedési cég szerint az orosz szerelvények felújítása zökkenőmentes.
Stratégiai együttműködést köt a helyi fejlesztésekért a Magyar Bankholding és a Megyei Önkormányzatok Országos Szövetsége.
382 alá ment az euró árfolyama hétfőn.
A benzin ára ezúttal várhatóan nem változik.
Míg Szlovákia a GDP 9,3, Magyarország csupán a GDP 1,1 százalékát fordította rezsivédelemre. Célzott támogatást rajtunk kívül csak Máltán nem adott a kormány a rászorulóknak.