Népszámlálás: gyorsabban fogy a magyar
Tíz év alatt 15 százalékkal csökkent a gyerekek száma, miközben az időseké 12 százalékkal nőtt - olvasható a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) által közzétett, a tavalyi népszámlálás előzetes eredményeit bemutató második kiadványban, amelyet múlt pénteken hoztak nyilvánosságra.