A Lexus gyomrost adna a Tesla Model 3-nak
A japán prémium márka hamarosan elő fog rukkolni egy tisztán elektromos hajtásláncú új autóval.
A japán prémium márka hamarosan elő fog rukkolni egy tisztán elektromos hajtásláncú új autóval.
A német márka a dízelbotrányt feledve mihamarabb az új elektromosautó-korszakra kíván fókuszálni.
Elon Muskék tisztán elektromos hajtásláncú crossovere várhatóan már jövőre be fog mutatkozni.
Ennek a tisztán elektromos meghajtású új sportkocsinak egészen elképesztő a gyorsulása. Szépnek viszont egyelőre csak nagy jóindulattal mondható.
Az ingolstadti gyártó megmutatja, hogy benzinmotor nélkül is lehet nagyon durva versenyautót építeni.
Az alapmodell gyártásának felfuttatását követően érkezik az összkerékhajtású low-end Tesla.
Már nem kell sokat várnunk arra, hogy a német márka első elektromos autója begördüljön a szalonokba.
Ezúttal egész biztosan nem a fülsüketítő hanghatásoktól kapunk libabőrt. Nem, ez már egy új korszak Ferrarija.
A bajor gyártó elektromos kisautójának ráncait nemrégiben varrták fel, és néhány év múlva jöhet a teljesen új kiadás.
Közel 2000 lóerős a szomszédban készülő elképesztő villanyautó, amiből villámgyorsan eladták az összes példányt. És ez nem áprilisi tréfa.
A Volvót birtkoló kínai autógyártó bemutatta vadonatúj modelljét, mely közeli rokonságot ápol az XC40-nel.
A bajor gyártó elárulta, hogy a közeljövőt illetően igen komoly dízel-tervei vannak.
A Golf környezetbarát hajtásláncú, hazánkban zöld rendszámmal ellátható kiadása igen komoly népszerűségnek örvend.
A Porsche töltőoszlopain rögtön az első naptól kezdve fizetni kell majd az áramért.
Jó hír a villanyautók szerelmeseinek: már csak pár év, és ezek az autók a mostaninál jelentősen olcsóbbak lesznek.
A cseh márka előtt két igen mozgalmas esztendő áll, a cég rengeteg új autót fog bemutatni.
Nincs mese, a kékvérű brit márkának is be kell állnia a sorba, és elő kell rukkolnia egy saját SUV-val.
Az elektromos autóknak lokálisan ugyan zéró a károsanyagkibocsátásuk, de az életük során elég komoly terhet rónak a környezetre.
A BMW népszerű kis elektromos autójának felvarrták a ráncait és ezzel egy időben egy feltuningolt új változatot is kiadtak belőle. Kipróbáltuk a néma aszfaltszaggatót, a BMW i3s-t.
Teljesítményben és nyomatékban egész biztosan nem szenved hiányt az amerikai gyártó nyerges vontatója.