Az e heti Mandinerben Rákay Philip és Szabó Zsófi már jelezte, hogy a szombati Digitális Polgári Kör találkozón újabb ismert emberek mutatkozhatnak be a politikai aktivista oldalukról is. A Papp László Sportarénában tartott fideszes rendezvényen aztán kiderült, hogy valóban szerepelnek új arcok, akik eddig most köteleződtek el valamelyik polgári kör mellett.
Az egész showműsort ebben a cikkünkben követtük végig.
Szabó és Rákay az est házigazdái voltak, tehát ők konferálták fel a hírességeket.
Demjén Ferenc után az a Kudlik Júlia lépett a színpadra, aki a 2002-ben elvesztett választások után az akkor Nemzeti Konzultációnak hívott országjáró körút házigazdája volt.

Nagy Feró is a helyszínen volt:

Akárcsak Miklósa Erika:

A sportolók közül Nagy László kézilabdázó, Berki Krisztián tornász és Görbicz Anita kézilabdázó ment fel a pódiumra.

A podcastet vezető Lentulai Krisztián is mondhatott pár mondatot:

Nyerges Attila, az Ismerős arcok zenekar frontembere a Nélküledet énekelte a közönséggel.

Bán Mór, a Hunyadi regényciklus szerzője (amelyből filmsorozat is készült) talán arcról nem annyira ismert még, na majd most: Rákayval a szeretetről, ősökről, és a történelem tanítás fontosságáról beszélgetett.

A fiatalokat két tudós marasztalta: Márka Szabolcs fizikus és Jakab Roland Jakab Roland a HUN-REN (Magyar Kutatási Hálózat) vezérigazgatója.

Dudás Zsolt gazda nem most coming outolt, hiszen eddig is fideszes irányultságú politikai videócsatornát vitt:

Kulcsár Edina egykori szépségkirálynő az anyaságról beszélt:

Schobert Norbi fia (jobbra) pedig arról beszélt, hogy csatlakozott a tartalékos katonasághoz. Mellette Szűcs Gábor, a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja.

Ifj. Schobert Norbi édesanyja, Rubint Réka is részt vett a showban, Szentkirályi Alexandrával és Marsi Anikóval képviselték a családanya-panelt.

És +1 celebritás. Ben Shapiro amerikai konzervatív véleményvezér a jókívánságait küldte.
