Bekopogott egy aligátor egy házba Ave Mariában – videó
Ezért kell mindig kinézni, mielőtt ajtót nyitnánk.
Ezért kell mindig kinézni, mielőtt ajtót nyitnánk.
Az áldozatokra egy társasház előtt találtak rá. Helikopterrel kutatnak az elkövető után.
Már Donald Trump asztalán volt a TikTok eladásáról szóló alku, a kínai fél azonban az utolsó pillanatban kihátrált, mivel a vámok bevezetése után túl nagy arcvesztést jelentett volna az üzlet. Az elnök így kénytelen volt újabb 75 nap haladékot adni, kérdés, hogy meglágyul-e a kínaiak szíve, miközben a vámok azóta csak tovább emelkedtek, miközben az oldal lelkét jelentő algoritmusról továbbra sem szeretnének lemondani. Mindeközben Trumpnak amerikai befektetőket kell toboroznia, már felmerült az Amazon, Elon Musk és MrBeast neve is.
Csont nélkül kiosztották a gyerekeknek, a szülők pedig kiakadtak.
Mintha csak kezelhetetlen gyerekek lennének, esetenként úgy viselkednek a chatbotok. Ha hazugságon kapva, fegyelmezni próbálják őket, még rosszabb lesz a helyzet.
A független képviselő ettől függetlenül kimegy demonstrálni, és újabb nagygyűlést jelentett be.
A gépen már rajta voltak a Xiamen Airlines légitársaság színei, vasárnap reggel mégis a cég amerikai gyártóközpontjában landolt.
A helyiek attól tartanak, hogy a vadállatok széthordhatják a ragadós száj- és körömfájás vírust.
Az Mfor szerint a műszaki vizsgákkal kaszálhat igazán nagyot.
A demonstrációk éppen a függetlenségi háború kezdetének 250. évfordulójára estek.
Valójában mennyire tartanak az újságírók attól, hogy a mesterséges intelligencia elveszi a munkájukat? Nem igazán, attól viszont igen, hogy hogyan fognak megélni a fizetésükből.
A Putyin által bejelentett fegyvernyugvás első óráiban több száz lövést adtak le.
Egy amerikai kutatóorvos hosszú cikkben vezette le, miként növeli a daganatos megbetegedések kialakulásának kockázatát már minimális alkoholfogyasztás is.
Új szakmát tanult ki az úszóklasszis.
Tovább fenyegeti egymást az Egyesült Államok és Kína; a kormány már most bemutatja a 2026-os költségvetést; Matolcsy Ádám szerint őt próbálják lejáratni. Ez a HVG heti gazdasági összefoglalója.
Elvitelre – a podcast, amelyben a hét legjobb HVG hetilapos és hvg360-as anyagaiból válogatunk. Csak indítsa el a háttérben és hallgassa meg szerzőink legjobb írásait! A héten: bojkott és Magyar.
Bálint Lehelt saját bevallása szerint a segítő szándék vezérelte.
Interjút adott F. János, amelyben egész más dolgokat állított, mint a rendőrségi kihallgatásán.
Az ukrán elnök szerint az orosz támadások nem fejeződtek be a Putyin által meghatározott időpont után, de ha mégis teljes lesz a fegyvernyugvás, azt Ukrajna hosszabb időre is fenntartaná.
Piastri nagyon közel volt a címvédőhöz, de csak megszorítani tudta.