Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Alig változott a forint árfolyama szerdára virradóra a főbb devizákkal szemben a nemzetközi bankközi piacon a kedd esti jegyzésekhez képest.
Szerda reggel fél nyolc körül egy euró 296,76 forintot ért, kedd este 296,01 forintot. Kedvező nemzetközi hangulatban kedd délelőtt erősödött a magyar fizetőeszköz a régiós devizákkal együtt, majd estére 296 forint közelében állapodott meg az árfolyam.
A svájci frankot 240,76 forinton jegyezték szerda reggel, este 240,69 forinton. Egy dollár 226,21 forintba, egy japán jen 2,2862 forintba került szerda reggel az előző esti 226,27 és 2,2851 forintot követően. Az euró 1,3093 dollárt ért a kedd esti 1,3086 dollár után.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Az MBH szerint a szoftver az övék.