Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Lezárult az Otthonfelújítási Program tervezetének társadalmi egyeztetése, több százan fűztek hozzá véleményt.
Annyira nagy az érdeklődés az Otthonfelújítási Program iránt, hogy több mint 500-an fűztek véleményt a támogatási program kiírásának tervezetéhez a társadalmi egyeztetés szűk két hete során – derült ki a csütörtöki kormányszóvivői tájékoztatón, ahol Vitályos Eszter kormányszóvivő beszélt erről.
A programot április elején jelentették be, és 26-án tették közzé a tervezetet. A pályázati kérelmeket június 3-ától lehet majd beadni – vagyis alig egy héttel az önkormányzati és az európai parlamenti választások előtt –, de a kormányszóvivő figyelmeztetett, aki pályázna, annak már érdemes előre beszerezni a szükséges dokumentumokat.
Hogy pontosan melyek ezek, arról itt írtunk:
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Kedvező lehetőség a likviditás javítására feldolgozóipari vállalatok számára.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.
A hánykolódó gép sötétbe borult fedélzetén sikoltoztak az utasok.
„Meglátom majd, hogy kinek a hibája” – mondta arról, hogy fog dönteni az ukrajnai háború ügyében.
Kinek és miért állna érdekében, hogy saját hitelét rontva torzítson az adatokon?
Ókovács Szilveszter szerint az éneklés bizonytalan volt, számos hanghibát is felfedezett.