Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Két újabb vendéglátóhellyel bővül a Corvin sétány: a magyar piacra idén belépett Mlinar horvát pékség-lánc és a Bombay Curry Bar indiai gyorsétterem a CBRE segítségével nyitja meg új kávézóját és éttermét Budapest új, multi-funkciós bevásárlónegyedében.
Újabb kiskereskedelmi egységekkel bővül a Corvin sétány, a magyar piacra idén belépett horvát Mlinar május elején itt nyitja meg új kávéház-pékségét, az indiai gyorsétterem-lánc, a Bombay Curry Bar (korábban Bombay Express) pedig az Andrássy úti üzlete után a sétányon alakítja ki második éttermét.
„Budapest új bevásárló utcájának, a Corvin sétánynak 36 méteresre szélesedő szakaszán idén éttermek és kávézók nyílnak. Terveink a legjobb úton haladnak: egy új, „gasztro-negyed” kialakulásának lehetünk tanúi. A városrehabilitációs programnak köszönhetően sok ezer új lakos, a mintegy 40 ezer négyzetméter új irodaterület bérlői és a Corvin Plaza, illetve a Corvin Mozi együttesen több tízezer látogatója jelentős keresletet támaszt” – nyilatkozta Karai Péter, a fejlesztő Futureal értékesítési igazgatója.
„A gazdaság megtorpanása a kiskereskedelem alakulására is lassító hatással bír, a Corvin Plaza és Sétány azonban jól fejlődik” – tette hozzá Csörgő Anita, a CBRE kiskereskedelmi részlegének vezetője. „A CBRE segítségével megkötött új ügyletek is azt bizonyítják, hogy Budapest új multi-funkciós fejlesztése vonzó a bérlők számára. A Corvin sétányon reményeink szerint az év folyamán többen követik a Mlinar és a Bombay Curry Bar példáját, így az új bevásárló- és szórakoztató-negyed pedig nemcsak az itt élő és dolgozó budapestieknek, hanem az egész város lakóinak kiváló kikapcsolódási célpontja lesz. Olyan rendezvények, mint az Oktoberfest, zenei koncertek vagy a Dumaszínház születésnapja pedig a negyed kulturális életét pezsdítik fel az idei évben.” - mondta Csörgő Anita.
„A Corvin sétányra azért esett a választásunk, mert ez ma Budapest legdinamikusabban fejlődő negyede. Itt nem is klasszikus pékséget nyitunk, mint a Petőfi Sándor utcában, a Madách téren vagy az Astoriánál, hanem a két zágrábi helyünkhöz hasonlóan „kávézó-pékséget” – nyilatkozta Gajodi Zsolt, a Mlinar magyarországi ügyvezető igazgatója.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
40 hektárnyi nádas kiirtása, több száz tonna beton beépítése, 13 milliárd forint elköltése és három év állás után.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A német lap szerzője igyekezett válaszokat kapni a Sebestyén József haláláról beszámoló kormánypárti médiumoktól is, de nem járt sikerrel.