A Budapestről Debrecenbe tartó Intercity vonat elütött egy 49 éves asszonyt a rákoscsabai vasúti átjáróban. Az eddig tisztázatlan körülmények között meghalt nő esetét a rendőrség vizsgálja.
Halálra gázolt egy nőt a vonat egy XVII. kerületi vasúti átjáróban szombat este - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
A Budapestről Debrecenbe tartó Intercity vonat elütött egy 49 éves asszonyt a rákoscsabai vasúti átjáróban. Az eddig tisztázatlan körülmények között meghalt nő esetét a rendőrség vizsgálja.
A Tisza ellenzéke lesznek – ígéri.
Tíz éve nem volt ilyen, mint most.