Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A hírt a Tilos Rádió lekapcsolása előtti utolsó percekben, a rádió 31. születésnapja alkalmából rendezett ünnepségen jelentették be.
Ahogyan arról a hvg.hu is beszámolt, egy médiatanácsi döntés következtében frekvencia nélkül maradt és elnémult a Tilos Rádió.
A Budapest FM 90,3 MHz frekvencián azóta csend fogadta a hallgatókat, szeptember 3-ától pedig csak online hallgatható a Tilos Rádió.
A lekapcsolás előtt a közösségi rádió élőben sugárzott születésnapi ünnepséget tartott, ugyanis a rádió lekapcsolása és a születésnap azonos időpontra esett. A búcsúzás perceiről készített videofelvételből kiderül, Csabai Gábor Papó ügyvezető igazgató 16 év után visszavonul a Tilos Rádió éléről.
Csabai Gábor Papó pénteken a Tilos Rádió Utcarádió című műsorában arról beszélt, hogy Orbán Gábor veszi át a rádió vezetését, aki az Erőmű című műsornak a gazdája, emellett két éve a rádió egyik szerkesztője.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.