Több mint egymilliárd forintért vesz elektromos kerékpárokat a Magyar Posta

A posta 1193 darab kerékpárt szerez be, de további több mint ötszázra van opciós joga.

  • hvg.hu hvg.hu
Több mint egymilliárd forintért vesz elektromos kerékpárokat a Magyar Posta

Az esztergomi Neuzer Kerékpár Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. több mint 1700 elektromos rásegításű kerékpárt szállíthat a Magyar Postának összesen nettó 1 028 875 200 forintért - írja az Mfor.hu az uniós közbeszerzési értesítő alapján.

Az összesen 1704 darab elektromos kerékpárból az alapmennyiség 1193, az opciós mennyiség pedig 511 darab.

Az alapmennyiséget 120-180 alatt kell leszállítani.

A szerződés maximum 24 hónapra szól. Az opciós joggal a szerződés aláírását követő 18 hónapon belül élhet a vállalat.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Nem félünk eléggé

Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.

Kösz, jól: Kell aggódnom a hajhullás miatt?

Kösz, jól: Kell aggódnom a hajhullás miatt?

Milyen tényezők befolyásolják a haj egészségét? Mekkora mértékű hajhullás a normális? Valóban más a férfiak és a nők hajritkulása? És mit tehetünk, ha már megtörtént a baj? Erről is beszélgettünk a HVG egészségpodcastjának legújabb adásában.

Milyen hatása lehet az új, 3 százalékos kamatozású lakásvásárlási hitelnek?

Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.