szerző:
MTI
Tetszett a cikk?

Áttörte a rendőrkordont a George Bush amerikai elnökre váró tömeg Tbilisziben.

Több ezren özönlöttek a grúz főváros főterére, a Szabadság terére, ahol az amerikai elnök a tervek szerint közép-európai idő szerint délben beszédet mond. Az érdeklődők a túl aprólékos biztonsági ellenőrzésekbe belefáradva szakították át a rendőrök gyűrűjét. Közben Bush elnök megkezdte tárgyalásait vendéglátójával, Mihail Szaakasvili grúz államfővel, majd a megbeszélések után közös sajtóértekezletet tartanak.

HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!

hvg.hu Tech

Kiszivárgott, milyen zenét hallgat George W. Bush

Az Egyesült Államok első embere is beszerzett egyet a legdivatosabb digitális zenelejátszók közül. A texasi illetőségű elnök kedvenc számai között természetesen számos country előadó szerepel. Az ifjabb Bush elsősorban edzései közben használja a kis készüléket.

MTI Világ

Vaklárma miatt menekítették óvóhelyre Busht

Kimenekítették az amerikai elnököt az irodájából egy téves riasztás miatt szerdán, és Dick Cheney alelnököt is biztonságba helyezték attól tartva, hogy egy azonosítatlan repülőgép behatolt a Fehér Ház körül kialakított tiltott légterébe.

MTI Világ

Bush: a Baltikumban 1945 az elnyomás kezdete volt

A második világháború 1945-ös európai befejezése a kommunista elnyomás és megszállás kezdetét jelentette a balti államok számára - mondta Rigában az amerikai elnök a három balti ország államfőjével közösen tartott rigai tájékoztatóján.