MTI Autó

Jól ment Kiss Norbert - második a Hungaroringen

A második helyen ért célba a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes pilótája a gyorsasági kamion Eb magyarországi versenyhétvégéjének szombati első futamán a Hungaroringen.

hvg.hu Autó

Milliárdos csalási ügy a magyar autósportban

Szponzori pénzekkel trükköző csalókat leplezett le az adóhatóság. Az ügy egyik gyanúsítottja a túraautó-világbajnokságban szereplő Zengő Motorsport egyik versenyzőjének apja, idősebb Ficza Ferenc.

hvg.hu Autó

Kiss Norbi elsőre második a Hungaroingen

A címvédő Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes magyar versenyzője második lett a kamion Európa-bajnokság magyarországi állomásának szombat délutáni első futamán a Hungaroringen.

hvg.hu Itthon

Felmentették az Emminél Schmitt Pál emberét

Az emberi erőforrások miniszterének javaslatára a miniszterelnök 2015. szeptember 30-ai hatállyal felmentette tisztségéből Kiss Norbertet, az Emberi Erőforrások Minisztériuma helyettes államtitkárát – derül ki a keddi Magyar Közlönyből.

MTI Autó

Egy első és egy harmadik hellyel kezdett Kiss Norbi

A címvédő Kiss Norbert, az Oxxo Racing-Axxyss Motorsport pilótája nyerte a kamion Európa-bajnokság Hungaroringen zajló versenyhétvégéjének szombati első futamát. A második futamon harmadik helyen futott be.

hvg.hu Autó

Gigashow lesz a hungaroringi kamionos Eb-futam 2015-ben

Negyed század után visszatér a kamionversenyzés elitje a Hungaroringre: mint egy szerdai, budapesti sajtótájékoztatón kiderült, az Európa-bajnokság mezőnye 2015. szeptember 5-6-án vizitál majd a mogyoródi katlanban.