A Microsoftnál már a gép írja a kód 30 százalékát, az is kiderült, miben a legjobb
Satya Nadelle Mark Zuckerberggel beszélgetve árulta el, hol tart a Microsoft a mesterséges intelligencia használatával.
Satya Nadelle Mark Zuckerberggel beszélgetve árulta el, hol tart a Microsoft a mesterséges intelligencia használatával.
Vizsgálatot indított a Nokia annak a kiderítésére, hogy valóban feltörték-e az egyik külső partnerüket, ellopva hozzájuk tartozó adatokat is.
Továbbra is fejfájást okoznak a Microsoftnak az orosz kormányzati hátterű Midnight Blizzard hackercsoport által indított támadások.
Nyilvánosságra került egy olyan token, mellyel akár szigorúan bizalmas céges adatokhoz is hozzá lehetett férni a Mercedes szerverein – mutatnak rá biztonsági kutatók. Az ügyben már az autógyár is lépett.
A munkájukhoz kértek segítséget, eközben azonban három alkalommal is bizalmas adatokat adtak át a ChatGPT-nek a Samsung munkatársai – a chatbot alatt dolgozó nyelvi modellt ugyanis folyamatosan tanítják a betáplált információkból, azaz a beszélgetésekből.
Nem világos, hogy kik a bejelentők, csak annyit tudni róluk, hogy 61 közülük adatkezelő, egy pedig adatfeldolgozó.
Nemrég egy 125 GB-os adatcsomagot tett közzé valaki az interneten, ami még a Twitch forráskódját is tartalmazza.
Egy 125 GB-os torrentfájlt osztott meg valaki nemrég a 4chan nevű oldalon, ami a Twitch-től ellopott adatokat tartalmazza. A támadó azt állítja, hamarosan még több adatot tesz majd közzé.
Az Egregor nevű hackercsoport betört az Ubisoft szervereire, majd ellopott 560 GB-nyi adatot. A hírek szerint a Watch Dogs: Legion forráskódját lopták el.
Az orosz elnök ugyanis továbbra is XP-s gépről dolgozik, pedig ez legalább két okból veszélyes.
A Nintendo klasszikusaival kapcsolatos, eddig nem látott fejlesztői képek, dokumentumok és más információk szivárogtak ki az internetre. Hackertámadásról lehet szó.
Állítólag több mint 32 milliárd forintnyi dollárt érnek azok az információk, amelyeket még 2019 decemberében lopott el egy hacker az AMD-től. Könnyen lehet, hogy ingyen közzéteszi őket.
Nemcsak mindenre, hanem "mindenre is" felkészül a nyílt forráskódú szoftverek kincsesbányájaként működő GitHub. A Linux és az Android forráskódját már lementették egy esetleges világvégére készülve, de folyamatosan konzerválják a többit is. Ha beüt a baj, ezek az információk talán segítenek az emberiségnek gyorsabban felállni.
A Microsoft operációs rendszere eddig csak zárt körben terjesztett verzióinak most kiszivárgott forráskódja aranybánya lehet a kiberbűnözük számára. Nem (csak) a Microsoft járhat rosszul, hanem az átlagfelhasználók is.
Mint arról pár napja beszámoltunk, a Symantec 50 ezer dollárt fizetett volna a szoftvereik forráskódját ellopó...