Töltse le, megéri: itt az androidos Photoshop, és teljesen ingyenes
Az iOS-re fejlesztett alkalmazás után az androidos verziót is kiadta az Adobe a Photoshopból. A felhasználók egy ideig a prémium funkciókhoz is ingyen férhetnek hozzá.
Az iOS-re fejlesztett alkalmazás után az androidos verziót is kiadta az Adobe a Photoshopból. A felhasználók egy ideig a prémium funkciókhoz is ingyen férhetnek hozzá.
Búcsúzni kell a Paint 3D képszerkesztő programtól, már csak néhány hónapig tudja beszerezni a Windows alkalmazásboltjából.
Újabb funkciókat ad a Microsoft a Painthez, olyanokat, melyekkel az eddiginél jóval összetettebb feladatok is elvégezhetők a képszerkesztésben és rajzolásban.
El lehet majd távolítani a fotók hátterét a Paintben, a funkciót már teszteli a Microsoft a népszerű képszerkesztőben.
A Google szerint a pixelek mögé rejtett láthatatlan vízjelek azonnal elárulnák, hogy egy kép valódi történést ábrázol, vagy csak egy algoritmus generálta. Ez segíthetne az álhírek visszaszorításában is.
Gyakorlatilag bármilyen fotót ki tud terjeszteni az Adobe Photoshop újdonsága – mi magunk is megszabhatjuk parancsokkal, hogy mit szeretnénk látni a fotó körüli, mesterségesen létrehozott kiterjesztésben.
A Midjourney képgeneráló szolgáltatás rövid időn belül már a harmadik nagy frissítést kapja. Egyre valósághűbb képeket képes létrehozni.
A Samsung Galaxy Enhance-X-et eddig csak kevés Samsung mobilra lehetett telepíteni, most bővült a lista. Aki felteszi a telefonjára, ingyen kap egy nagytudású képszerkesztőt, amelyben már mesterséges intelligencia is dolgozik.
A Photoshop egy új, a mesterséges intelligenciát használó funkciójával gyorsan megszabadulhatunk a kellemetlen emlékektől.
Úgy tűnik, az Instagram nem szereti a más képszerkesztőkkel is megdolgozott fotókat, így minden olyat elrejt, amely nem nyersen kerül az appba.
Az Nvidia megmutatta, mire képes az általuk fejlesztett neurális hálózat: olyan programot dobtak össze, ami egy kezdő Paint-felhasználó rajzából is gyönyörű képet készítene.
Az ingyenesen elérhető és használható Remove Background nevű fejlesztés a mesterséges intelligenciát hívja segítségül, hogy jobbá tegyük a fotóinkat.
Az Adobe és a Marylandi Egyetem több tízezer fotóval tanította meg a mesterséges intelligenciának, hogy ismerje fel a manipulált képeket. Másodpercekre van csak szüksége ehhez.
Az átlagos fotókból művészi alkotásokat varázsló Prisma már videók átalakításához is használható. A várva várt funkciót egy magyar lány munkájával reklámozzák.
A professzionális feladatokat az otthoni képszerkesztgetés egyszerűségével ötvöző is alkalmas szoftver eredetileg 140 ezer forintba került, majd 42 ezerre vitték le az árát – de mostantól bárki ingyen töltheti le és használhatja.