Hatvanezer önkéntes ellenőrizheti Olaszországban a távolságtartást
A fegyverzetük a szóbeli meggyőzés és a mosoly lesz.
A fegyverzetük a szóbeli meggyőzés és a mosoly lesz.
A nemzeti ünnepet tisztelték meg egy járványbiztos koreográfiával.
A sugárutakat szegélyező járdákat kiszélesítik, emellett új biciklisávokat alakítanak ki, és elválasztják egymástól az autó- és a buszsávokat.
A Rombit nevű belga cég állítja, módszerével megakadályozható a dolgozók közötti átfertőződés. Más kérdés, hogy ehhez meg kell őket figyelni.
Távoltartó kalapot kapnak egy kávéház vendégei.
A szervezet elnöke szerint a jövő nyárig biztosan nem szűnnek meg teljesen a korlátozások a fürdőkben.
Egy távoli jövőben játszódó mozifilm egy jelenete is lehetne az alábbi rövid videó, ez azonban a valóság: Szingapúrban a Boston Dynamics robotkutyáját is bevetik a koronavírus terjedése ellen. Ha most jól vizsgázik, társai is lehetnek.
Remélhetőleg csak ideiglenesen lesz szükség Paul Cocksedge munkájára, és nem egy új trend kellékei ezek.
Öt perc alatt kitölthető kérdőívben keresi a válaszokat az Eötvös Loránd Tudományegyetem Döntéslaborja, miért vagy miért nem tartjuk be a társas távolságtartás szabályait.
Európa legforgalmasabb repülőterének igazgatója arra figyelmeztet, hogy nem lesz kivitelezhető a jövőben az, hogy az utasok egymástól megfelelő távolságban közlekedhessenek.
A Qualitons zenéjére készített remek válogatást az NFI.
Egy komolyabb járvány idején a fizikai kapcsolatok minimalizálása kulcsfontosságú. Az interneten terjedő képek egyike remekül bemutatja, miért akkora igazság ez.