Trump szerint „nagyon közel” az iráni háború vége, napokon belül újraindulhatnak a béketárgyalások
Donald Trump amerikai elnök szerint a tárgyalásokat szervező pakisztáni tábornok, Aszim Munir „kiváló munkát végez”.
Donald Trump amerikai elnök szerint a tárgyalásokat szervező pakisztáni tábornok, Aszim Munir „kiváló munkát végez”.
Másfél év után hívták meg újra Magyar Pétert az állami médiába.
Nem győzik a versenyt a kínaiakkal.
Egy még korai fázisban lévő kutatás ízletes módját vázolja fel a szervezetben lerakódott nanoműanyagoktól való megszabadulásnak. A kulcs egy probiotikumokban gazdag, savanykás, egyben pikáns ízű koreai étel, a kimchi.
A hangtalanul suhanó méregdrága Rolls-Royce Nightingale garantáltan ritkán jön majd szembe velünk az utakon.
Wáberer György után Deák Tibor is megerősítette, valóban voltak olyan döntések, amelyeket a kormány a MÁV-igazgatóság véleményével szemben hozott meg.
Három nap telt el azóta, hogy a Tisza kétharmados győzelmet aratott, a Fidesz pedig történelmi vereséget szenvedett az április 12-i választáson. A legfontosabb szerdai eseményeket percről percre közvetítjük.
Három nappal a választások után a Jó reggelt, Magyarország! című műsor vendége, a beszélgetés előtt a hírekben már független sajtót idéznek. Az interjú felfokozott hangulatban telt, Magyar közölte, hogy hiába próbálkozik a közmédia most kiegyensúlyozott tájékoztatást adni, felfüggesztik a hírszolgáltatást, amíg új alapokra nem helyezik a működésüket.
Most először szerelik a GT3 egekig forgatható szívómotorját és kéziváltóját elektromos tetőmozgatású szuperkönnyű kabrióba.
Az épületben tesztautókat és a leselejtezett kocsikat tároltak.
Megkezdődött a teljesen elektromos hajtású Mercedes CLA középkategóriás akkumulátorral szerelt változatának hazai forgalmazása.
Orbán Viktor távozhat a párt éléről – mondja a HVG-nek egy fideszes politikus, több társa szerint viszont csak ő állíthatja új pályára a pártot. A bukás után gyorsan megjelentek a belső feszültségeket jelző hangok, de kérdés, tartania kell-e Orbánnak egy belső puccstól.
A történész-politológus szerint úgy fest, Magyarország másodjára is visszatér Európába.
Egy lépcsőházba került ki a folytatást ígérő plakát, amely aktualitását vesztette, miután Tuzson nem jutott be a parlamentbe.
Ezúttal nem akut pénzügyi krízissel szembesül az ország, hanem krónikus növekedési, versenyképességi, bizalmi és morális válsággal, amely tartós lemaradással fenyeget – hívta fel a figyelmet a HVG-nek nyilatkozva Simor András. A kilábalás hosszú folyamat lesz, ám az új kormánynak már rövid távon változtatnia kell az elmúlt években uralkodó gazdaságfilozófián: leszámolni azzal az illúzióval, hogy a jólétet a kormány biztosítja.
Amerikai kutatók egyre inkább szeretnének tenni azért, hogy ne csak a problémás gyerekek, de áldozattá váló szüleik is minél előbb segítséget kaphassanak.
Az ügyészség valamiért a kampány heteiben nem akarta közölni, hogy bűncselekmény hiányában megszüntették a bennfentes kereskedelem ügyében indított nyomozást, amelyre hivatkozva a propagandamédia támadta Magyar Pétert.
A Liverpool és a Barcelona is két gólos hátrányból próbált felállni a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, de végül ez egyik csapatnak sem jött össze.
Versenyjogi szempontból minimum aggályos egy ekkora tender, de legalább több tucat vállalkozást hirdettek ki győztesként rajta.
Mielőtt a köztársasági elnökkel találkozik, Magyar Péter elmegy a közmédiába. Orbán Viktor rövid Facebook videóval jelentkezett. A Tisza Párt elnöke Ursula von der Leyennel egyeztetett tegnap az uniós pénzek hazahozataláról. A Belügyminisztérium iratmegsemmisítőket vett, Orbán Anita arról posztolt, hogy elkezdték ledarálni a szankciós anyagokhoz köthető és egyéb dokumentumokat a Külgazdasági és Külügyminisztériumban. Búcsúzik a Momentum, a Magyar Kétfarkú Kutya Párt felhívást tett közzé. Kezdje a napot a HVG hírpodcastjával!