Hozz létre egy linket előfizetéssel nem rendelkező barátaid számára

Pünkösdkor változik a vasúti menetrend

A pünkösd hétfői ünnepnapra várható utasforgalom zavartalansága érdekében módosított menetrend szerint közlekednek a személyszállító vonatok június 12-én és 13-án.

  • hvg.hu hvg.hu
  • +${remainingCount} szerző
Pünkösdkor változik a vasúti menetrend
Túry Gergely
Így június 12-én, vasárnap ünnepnapi, június 13-án, hétfőn vasárnapi menetrend lesz érvényben. Június 11-én, szombaton és 14-én, kedden a megszokott menetrend szerint közlekednek a vonatok.

A MÁV-START Zrt. a kényelmesebb utazás érdekében a legnagyobb utasforgalmat lebonyolító vonalakon - a lehetőségeihez igazodva - a vonatok szerelvényeit több járművel megerősítve közlekedteti.

A vasúttársaság az eddigi tapasztalatai alapján javasolja utasainak - a pénztárak előtti sorbanállás elkerülése érdekében - a menetjegyek, pót- és helyjegyek elővételi megváltását, vagy az internetes jegyvásárlás igénybevételét.

Medián: A többség már Orbánnál alkalmasabb kormányfőnek tartja Magyart 

Medián: A többség már Orbánnál alkalmasabb kormányfőnek tartja Magyart 

Egy év alatt jelentősen romlott Orbán Viktor kormányfői alkalmasságának megítélése, Magyar Péter viszont tömegeket tudott meggyőzni arról, hogy kompetens vezetője lehetne az országnak – derül ki a HVG számára készült Medián-felmérésből. A többség tavaly még Orbánt látta alkalmasabb kormányfőnek, idén viszont már Magyart.