Furcsa bosszút állt egy férfi ismerősén

Ismerőse tiszteletlenül beszélt vele, ezért nagyon ideges lett, és úgy állt bosszút rajta, hogy egy fejszével betörte ismerőse céges autójának szélvédőjét.

  • hvg.hu hvg.hu
Furcsa bosszút állt egy férfi ismerősén

Egy Gilvánfán dolgozó férfi tett feljelentést a rendőrségen, mert május 26-án a munkahelye előtt leparkolt és a munkáltatója tulajdonát képező személygépkocsi szélvédőjét ismeretlen tettes betörte – olvasható a rendőrség honlapján.

Hamar kiderült, hogy a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható egy 54 éves helybeli lakos, aki kihallgatásakor elmondta, hogy a jármű első szélvédőjére a nála lévő kis fejszével több alkalommal ráütött, amelynek következtében a szélvédő összetört. A férfi tettét azzal indokolta, hogy ismerőse tiszteletlenül beszélt vele, ezért nagyon ideges lett, és így akart bosszút állni rajta.

Vele szemben garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja a Siklósi Rendőrkapitányság folytatja a nyomozást.