Eltűnt egy 16 éves fiú

Egy otthonból távozott, egy hónapja nincs meg.

  • unknown

A kazincbarcikai Nagy Dániel Gábor május 21-én távozott engedély nélkül a Gyermekvédelmi Központ miskolci befogadó otthonából. A rendőrség azóta keresi, de nem találja, ezért kéri a lakosság segítségét is. A fiú nagyjából 168 centi magas, vékony testalkatú, göndör, barna hajú, az arca bal felén szemölcs van. Az otthonban nem tudták megmondani, milyen ruha volt rajta eltűnésekor.

A rendőrség azt kéri, aki látta a fiút, hívja a 112-t, vagy a megyei rendőrséget.

 

police.hu
Hozzászólások