Tízfokos lehűlés jön
Csütörtökre az ország nagy részére másodfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) a hőség miatt. Jövő hét elején jön a lehűlés, szerdára már több mint 10 fokot is eshet a hőmérséklet.
Csütörtökre az ország nagy részére másodfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) a hőség miatt. Jövő hét elején jön a lehűlés, szerdára már több mint 10 fokot is eshet a hőmérséklet.
Megint nem járnak egy szakaszon az 1-es villamosok – közölte a BKK.
Gyilkosság áldozataira találtak szerda este Levélen, egy családi házban – közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese csütörtökön.
Megdőlt a hőmérsékleti minimum rekord csütörtök hajnalban Lágymányoson, ahol 24,8 fokot mértek – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).
Az MSZP Jókai utcai székháza előtt szerda este gyertyagyújtással emlékeztek az aznap elhunyt Horn Gyulára.
Egy törölköző mögé bújva akarta megúszni az ellenőrzést az a határsértő, akire egy német teherautóban bukkantak rá a magyar és román rendőrök.
Kamionok balesete miatt csak a leállósávon haladhatott a forgalom az M1-es autópálya főváros felé tartó oldalán, Győrnél csütörtök reggel - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese csütörtök reggel az MTI-vel.
Általában június tizedike-huszadika között rajzik a tiszavirág, idén Magyarkanizsán már a hét elején virágzott a Tisza – közölte a delmagyar.hu.
Vámosszabadin lesz a kilencedik magyarországi menekülttábor – közölte a Kisalföldben csütörtökön megjelentek szerint a lappal Pintér Sándor belügyminiszter.
Tovább emelkedett Vokány környékén a Q-lázként ismert, magas lázzal járó tüdőgyulladásos megbetegedések száma, immár összesen 110 esetről tud az egészségügyi hatóság – írta a bama.hu Baranya megyei híroldal.
Egy traktor és egy személyautó ütközött össze a 2-es utat Diósjenővel összekötő szakaszon csütörtök reggel, a balesetben egy ember életét vesztette, hárman megsérültek.
Szeptembertől azoknak, akik befogadó szülőnek jelentkeznek, ötszáz órás tanfolyamon kell részt venniük - írta csütörtöki számában a Magyar Hírlap.
Elbocsátja a BKV a terhes nőt megpofozó villamosvezetőt – közölte a Blikk.
Ugrásszerűen megnőtt 2013-ban a menekültstátust kérő külföldiek száma Magyarországon - írta csütörtöki számában a Népszabadság.
Több mint négymilliárd forint értékű fejlesztést tervez a józsefvárosi önkormányzat a jelenlegi Négy Tigris piac területének egy részén; a tervek szerint sportközpontot és szabadidőparkot hoznának létre.
Többmilliós támogatástól esnek el a hazai HIV-megelőző programok, miután Szócska Miklós államtitkár úgy döntött: Magyarország nem vesz részt az Európai Unió hároméves programjában – írta csütörtöki számában a Népszava.
37 fok is lehet csütörtökön, északkeleten azonban viharok szakíthatják meg a kánikulát.
Göncz Árpád és felesége is kifejezte részvétét Horn Gyula volt miniszterelnök halála miatt – tájékoztatta a volt köztársasági elnök titkárságának vezetője szerdán este az MTI-t.
A köznevelési államtitkár szerint szeptemberre rendben az iskolákban lesznek a tankönyvek.
Az Europol támogatásával több európai országban őrizetbe vették egy grúziai bűnözői csoport, a kutaiszi klán 19 tagját, vezetőjüket Magyarországon fogták el - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata szerdán a honlapján.