Őrült gyilkos üldözi Budapesten a külföldi diákokat – trailer
Megjelent a Bloody Night, azaz Véres Éjszaka című horrorfilm második trailere, amelyet egy bolgár származású török rendező készített Budapesten. A történet a magyar fővárosba érkező külföldi diákokról szól, akiket egy őrült gyilkos üldöz.
hvg.hu
A 28 éves Hakan Yildiz bolgár származású török filmrendező által készített darabolós horror a magyar fővárosban játszódik.
A második trailer a Four Students Alone in Budapest, azaz Négy Diák Egyedül Budapesten vészjósló mondattal indul.
A történet szerint a külföldi diákok a téli szünetben utaznak a magyar fővárosba, ahol egy rejtélyes maszkos őrült szegődik a nyomukba.
A rendező, aki korábban a debreceni egyetemen hallgatott angol irodalmat, maga is szerepel a filmben. Két évvel ezelőtt is forgatott már Magyarországon az imdb.com filmes portál szerint.
A dreadcentral.com beszámolója szerint a Véres Éjszakát tavasszal mutatják be, a film ezután pedig legalább 20 horrorfilm-fesztiválon is szerepel majd Észak-Amerikában és Európában.
A családja körében hunyt el Ozzy Osbourne 76 évesen. Az egykor zűrös életű rocklegenda alig két hete adta le minden idők második legtöbb bevételt termelő jótékonysági koncertjét. Számos egészségügyi problémája volt, Parkinson-kórban is szenvedett.
Az amerikai elnöknek Jeffrey Epsteinnel kapcsolatban olyan összeesküvés-elmélet ellen kell védekeznie, amilyenekhez korábban ő szoktatta a most dühös táborát.