"19 év után újra együtt a színpadon" - lelkesedett Galla Miklós, aki a Facebookon jelentette be, hogy kibékült Laár Andrással, sőt fel is lép a korábbi kollégája születésnapi koncertjén.
Laár András és Galla Miklós, a kilencvenes években fergeteges sikerű L'art pour L'art társulat tagjai a hírek szerint évekig szóba sem álltak egymással, miután Galla kilépett a csoportból.
Utóbbi humorista a múlt héten a Facebook-oldalán lelkesen tette közzé, hogy nemcsak hogy kibékült Laár Andrással, de Laár felkérte, hogy ő konferáljon a Budapest Sportarénában tartandó 60. szülinapi koncertjén.
"Óriási megtiszteltetés ez, boldogan mondtam igent. Fogunk együtt is szerepelni. 19 év után újra együtt a színpadon!" - írta Galla Miklós.
Laár maga is elmondja az alábbi videón, hogy Galla is fellép a készülő koncerjtén. A másfél perces videó végén Besenyő T. R. István is elmondja intelmeit a koncertre készülőknek:
Magyarországon már szinte hagyománya van az asztronauták köszöntésének, de az utolsó óta is eltelt 45 év. Nem tudni, Kapu Tibort mivel fogják fogadni, mindenesetre az MNB már rárepült az űrrepülésére.