Rendőrségi ügy lett a Zsidai-éttermekről szóló cikkünkből
Hűtlen kezelés gyanúja miatt az ügyészséghez fordult egyik olvasónk, miután nyilvánosságra hoztuk a Zsidai Group több, a Budavári Önkormányzattal kötött szerződését. Cikkünkből így kiderült, milyen kedvező feltételekkel vehette bérbe Zsidai Zoltán Roy az önkormányzati helyiségeket, mire olvasónk aktivizálta magát, az ügyészség pedig feljelentés-kiegészítést rendelt el.