Senki sem tudja, mikortól kapható az Android atyjának nagy dérrel-dúrral beharangozott telefonja
Úgy tűnik, késni fog Andy Rubin nagyon várt, az okostelefon-piacra új színt hozó készüléke.
Úgy tűnik, késni fog Andy Rubin nagyon várt, az okostelefon-piacra új színt hozó készüléke.
A Huawei által gründolt Honor márka célcsoportját nem csak a belső prezentációkon emlegetik "a bátrak" néven, hanem már a brand szlogenjében is. A funkciókat tekintve a többi gyártóhoz hasonlóan nem túl merész újításokat felvonultató friss telefonjuk megjelenése apropóján a bátorság mibenlétéről is kérdeztük a gyártó régiós elnökét.
Kína komolyan veszi tervét, miszerint a következő 20 évben embert küld a Holdra. Ezt készítik most elő egy 200 napos kísérlettel.
A RED már jövő év elején piacra dobná Hydrogen One néven bemutatott készülékét, amely holografikus kijelzővel kifejezetten különleges színt hozhat az egyenmobilok piacára.
Az idei év egyik legizgalmasabb játékának ígérkezik a virtuális valóságban átélhető, ismerősökkel együtt is játszható Lone Echo.
A legismertebb klasszikus videojátékok zenéjét talán azok is felismerik, akik csak pár percet játszottak az adott programmal. Fordítva lejátszva azonban még a legnagyobb rajongók közül is kevesen jönnek rá azonban, mit is hallanak. Pedig nem rosszak.
Hivatalos útra lépett a Qualcomm, miután úgy véli, az Apple hat fontos szabadalmát is úgy használja az iPhone-jaiban, hogy egy fillért sem fizetett értük.
Érdekes, az Apple Mapshez kapcsolódó funkciót fedezett fel az egyik fejlesztő az iOS 11 második fejlesztői bétájában.
A jubileumi iPhone, vagyis az iPhone 8 olyan színben, pontosabban külsővel is megjelenhet, amire még nem volt példa az iPhone-ok történetében.
A tőlünk 400 millió fényévre lévő 2XMM J143450.5+033843 galaxis felfedezését a Hubble űrteleszkópnak köszönhetjük.
A világ legnépszerűbb naptárszolgáltatása, a Google Naptár iPhone-os alkalmazásával mostantól ugyanúgy, gyorsan is át lehet nézni az eseményeket, mint Androidon.
Új és veszélyes fejezetet nyitott a kiberhadviselésben a májusban támadó WannaCry zsarolóvírushoz csak látszatra hasonló, Petya programmal végrehajtott akció. A továbbfejlesztett változat célzottan választott ugyanis áldozatot, feladata a pusztítás volt.
Asztali számítógépes programoknál használatos funkciókkal ruházták fel egy fotós alkalmazás újabb változatát, s kellemes ráadásként még ingyenessé is tették.
Mérföldkőhöz érkezett az Európai Nukleáris Kutatási Szervezet adatközpontja 2017. június 29-én: a könyvtárakban archivált adatok mennyisége átlépte a 200 petabájtot a szalagos adattárolókon.