TGM: „Szülőfalujában temették el a román férfit”
Aki olyan kétes figura, hogy agyonvereti magát az izsáki rendőrőrsön, annak azért nagy oka kell, hogy legyen. Ez az ok nem lehet más Csonka-Magyarországon, mint etnikai.
Aki olyan kétes figura, hogy agyonvereti magát az izsáki rendőrőrsön, annak azért nagy oka kell, hogy legyen. Ez az ok nem lehet más Csonka-Magyarországon, mint etnikai.
Hannes Swoboda bezúzatná a Heti Választ – méltatlankodik a hetilapban Stumpf András. Nyugi, nem zúzatná, csak tudja, hogy kormánylap.
Észak-Korea nem Amerikától fél, hanem Dél-Koreától, amely mindennap bizonyítja, hogy lehet másképp is élni.
Mit gondol, milyen emberek lehetnek a Magyar Nemzet Online törzsolvasói?
Régóta vártunk erre, de érdemes volt: megszületett a Békemenet logója. Lopták. Ráadásul immár másodikként Magyarországon.
Lehet, hogy enni nincs mit a gyereknek, de úgy leküldik alfába, mint a sicc.
Ott tartunk, hogy az ország egyik fele a kormányt, a másik pedig az ellenzéket hibáztatja egy természeti katasztrófa miatt. Ezen a ponton érdemes elgondolkodni, hogy milyen hallucinogént kevertek az ivóvizünkbe.
Bergendy István zenei karrierjének csúcsa a szocialista pártállam idejére esett. Akkor is, ha ma komcsizik, és a Fidesznek fújja a talpalávalót.
Ötszáz éve nem látott magyar konjunktúra, újra kétharmados győzelem – csigázta az érdeklődést heteken keresztül Széles Gábor, míg végül előállt a tutival. Nem mosolyog!
Lassan lehet arra fogadni, hogy az orbáni alkotmány vagy az uniós csatlakozási szerződésünk megy-e előbb a levesbe. Kim Dzsong Un is nehéz helyzetben van, de neki legalább van rakétája.
A múlt héten nagy port felvert konferenciát rendezett a Magyar Katolikus Újságírók Szövetsége, melyen többek közt az hangzott el, hogy a cigányság „bomlástermék”, és nem része a nyugati civilizációnak. Szerzőnk a helyszínen járt.
Feljelentette az izsáki rendőrség a brutális kihallgatás áldozatául esett halott férfit. Lapunk megszerezte a rendőrségi feljelentés szövegét.
Szalai Annamária kitörölhetetlenül beleírta magát a magyar médiarendszer történetébe. Képes lett volna ezt úgy is elérni, hogy eközben nem áldozza be a médiaszabadság maradékait. Polyák Gábor médiajogász írása a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság és a Médiatanács most elhunyt elnökéről.
Hol is hallottuk már azt, hogy ha a kedves vezetőinket, a rendszert bántják, azzal az egész népet és az országot gyalázzák? Megvan: a Kádár-korban.
Egyre jobb ötletek merülnek föl, csak a vége azonos mindegyiknek.
A miniszterelnök betilt, az emlékezők menete elégedett, egy amerikai zsidószervezet hálálkodik, a jognak sokadszorra annyi.
Mozgalmat indít a kormány, azon belül az Emmi, „hogy azokat is segítsék, akiknek elfoglaltságaik, a tanulás, a munka mellett gondot okoz a társkeresés.” Magyarul társkeresőt. Jó hírünk van: ezzel már nem kell fáradniuk.
Van, aki tapsikol a törvénysértésnek, pedig régen rossz, ha Orbán a saját ellensúlya.