A Ferrari bemutatta 1,4 milliárd forintos, 1200 lóerős új csúcsmodelljét
A Ferrari eddigi legerősebb utcai autója alig néhány éven át készül majd, a vállalat 80. évfordulós évéig. A nevét is innen kapta: F80.
A Ferrari eddigi legerősebb utcai autója alig néhány éven át készül majd, a vállalat 80. évfordulós évéig. A nevét is innen kapta: F80.
HVG
Sorra jelentik be a cégek, hogy elnapolják kicsit a nagy átállást.
HVG
Elég színes a választék, tizenöt olyan gyártó van, akik már legalább száz autóval szerepelnek a listán.
HVG
A 19 éves férfi több járművel is ütközött, mielőtt elfogták.
hvg.hu
A nyerges vontató többféle változatban létezik, és akár 800 kilométeres hatótávot is tud.
HVG
Még sárga villogója is volt a platósának.
HVG
Ideje volt már, hogy megérkezzen a LaFerrari utódja.
HVG
A 0-ról 100-ra kevesebb mint 4 másodperc alatt felpattanó Skywell Q az aktuális trendeknek megfelelően tisztán elektromos hajtásláncú.
HVG
Néhány hete a Fiat 500e jutott ugyanerre a sorsra.
HVG
Az Eifel hegység brutális vonalvezetésű 20,832 kilométeres aszfaltcsíkját nagy tempóval megélni és sikeresen túlélni egyaránt földöntúli élmény. Az eszeveszett tempójú és nem kicsit veszélyes versenypályás élményeket egy kis japán méregzsákkal, a GR Yaris-szal zsebeltük be.
Itt a megoldás azok számára, akik a 911 Turbo S megjelenését és produkcióját esetleg túl szerénynek találják.
HVG
Hatalmas bevétel az államnak az útarányos díjszedés. Több mint 400 milliárdot hozott tavaly.
HVG
A Nordschleife közelében futottunk össze a hivatalosan egyelőre még le nem leplezett Hyundai Ioniq 6 N-nél.
hvg.hu
Egy elég őszinte off-road modell lett.
HVG
A nagylaki határátkelő kamionparkolójában már nem férnek hozzá a mosdókhoz.
HVG
A Lamborghini kapósabb, mint a Ferrari.
HVG
A mentés idejére két sávot lezártak.
HVG
Talán vége egy időre az áremelkedésnek.
HVG
Plugin hibridből is alig 13 darabot.
HVG