Futurisztikus divatterepjáró az Inifinitől - körbefotóztuk
A Párizsi Autószalonon járva kívül-belül meglestük a japán prémiumgyártó legújabb fejlesztését.
A Párizsi Autószalonon járva kívül-belül meglestük a japán prémiumgyártó legújabb fejlesztését.
A Párizsi Autószalon futottunk össze vele - gyorsan kikérdeztük.
Mondjuk úgy, hogy mostantól a temetés is környezetbarát lesz.
Homokkal itatják fel a Szilágyi Erzsébet fasorra folyt üzemanyagot. Torlódásra számíthatnak az arra járók.
A Mercedes négyüléses kabriója jóformán egyeduralkodó a mezőnyben, hiszen ezen kívül csak az Audi kínál vászontetős kabriót a méretosztályban, utóbbi viszont épp kifutóban van, a BMW pedig a keménytetőre szavazott. Megnéztük hát, hogy mennyire van nyert ügye a stuttgarti luxusmodellnek a legerősebb négyhengeres benzinmotorral és minden földi jóval megpakolva.
Hosszas várakozás után csütörtök délelőtt végre leleplezték a Mercedes teljesen elektromos autóját.
A Párizsi Autószalonon bemutatták az új apróságot, amelyre leginkább a „terepeske” jelző illik. Ha van ilyen.
Összeütközött két, menetrend szerint közlekedő autóbusz Nyíregyháza belvárosában csütörtök délelőtt. A balesetben négyen könnyebben megsérültek.
Némileg váratlanul, a japánok közszemlére tették a Honda Civic Type R prototípusát. Mondjuk, az öt ajtó miatt lehet, hogy sokan ki lesznek bukva.
Mint egy hatalmas parkolási bírságmatrica, amit a szélvédőnkre ragasztanak.
A festés nemcsak feldobja az utcaképet, de jóval hatékonyabb is, mint bármelyik fekvőrendőr.
A sofőrnek nem tetszett, hogy a kerékpáros beszólt neki, ezért inkább simán elütötte. És egy másik kerékpárost is.
A világ egyik legnépszerűbb sportautójának harmincadik születésnapja alkalmából a BMW M divízió négy rendkívüli prototípust gurít ki a négykerekű járműkülönlegességeket rejtő garázsból.
Az autó egyelőre csak koncepció formájában létezik, a gyártást 2020-ra ígéri a Volkswagen.
Csütörtökön leplezik le az Audi legújabb modelljét, amiről most egy kemény(ebb) videót is készítettek.
A Komatsu legújabb terve egy igazi szörnyeteg, ami irgalmatlan tömeg mozgatására lehet képes. Mindezt önvezető módon.
Egy elég rendesen összerakott alkalmazásban lehet kikeresni, mennyire is környezet károsító valójában egy autó.
Teljesen összeroncsolódott egy kisteherautó – a Magyar Posta szolgálati járműve – a biatorbágyi Tormásrét utcában szerda reggel, miután ismeretlen okból nekiütközött egy darus kocsinak, majd az árokba csapódott. A sofőr a helyszínen belehalt súlyos sérüléseibe.
Lassan annyi bosszúságot okoz a Teslának ez az önvezető mód, hogy, lehet jobb, ha nem is lenne. Akár ők a hibásak, akár nem, balhé van belőle. A mostani eset pont ilyen.