Levettek a műsorról egy Waczak szálló-epizódot, mert négereznek benne
Németeznek is benne, de azt még nem kifogásolták.
Németeznek is benne, de azt még nem kifogásolták.
Ma nemhogy szürreálisnak, egyenesen elképzelhetetlennek tűnik az életünk hírek nélkül. Kilencven évvel ezelőtt viszont a BBC meg merte lépni azt, hogy egy híradót hírek nélkül adjon le. Más világ volt, de volt benne logika.
Bepillantást nyerhetünk abba, milyen is a felnőtté válás, ha az embert a világon mindenhol ismerik.
Jól összerakott futballcsapat összjátékához hasonlítja a Monty Python működését, és sikerükben fontos szerepet tulajdonít a hatvanas években Nagy-Britanniában eszmélő generáció előtt nyílt lehetőségeknek Eric Idle, aki az Életrajzszerűségének megjelenéséhez kapcsolódva adott interjút a könyvet kiadó HVG-nek.
Olyan hiteltelenül tagadta a tizenéves lánnyal folytatott viszonyáról szóló vádat, s annyira nem határolódott el a pedofil Jeffrey Epsteintől András yorki herceg, hogy a monarchia intézményét féltő anyja, II. Erzsébet brit uralkodó belső száműzetésbe küldte kedvenc fiát.
A Trónok harca utódjaként emlegetik, pedig nem az öldöklés és a politikai intrikák uralják az HBO legújabb fantasy sorozatát. Az Úr sötét anyagaiban az ember lelke állatalakot ölt, és egy kislány az elrabolt barátja után indul a varázslatos északra, ahol az égbolton túlról egy másik világ sejlik át. A mesés felszín mögül pedig húsbavágó morális és filozófiai kérdésekkel sorozzák meg a nézőket.
A BBC újságírója érdekes tapasztalatnak nevezte a magyar kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkárával készített interjúját.
A BBC és a Netflix háromrészes sorozatot gyárt Bram Stoker eredeti regényéből.
A hírcsatorna élesítette a BBC News egy speciális változatát, hogy ott is olvasni lehessen a híreket, ahol letiltja őket a helyi kormányzat.
Courtney Kube kénytelen volt bocsánatot érni a nézőktől.