A Gellért fürdő egyes részeit is megvette egy Tiborczhoz kötődő cég
A fürdő üzemeltetője továbbra is a Budapest Gyógyfürdői Zrt. marad, amely szintén előnyösnek tartja az egyes helyiségek mostani adásvételét.
A fürdő üzemeltetője továbbra is a Budapest Gyógyfürdői Zrt. marad, amely szintén előnyösnek tartja az egyes helyiségek mostani adásvételét.
Több, világörökségi védelmet élvező épület is van a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő kínálatában, ezekből nem kér állítólag Orbán Viktor vejének cége.
Tiborcz István nehezményezte, hogy a Válasz Online arról írt, a hivatalosan is a nevén lévő 188 milliárd forint triplája is lehet a vagyona. Megkérdeztük a cégét, akkor mi a pontos szám.
A BDPST Capital Zrt. akkor is jó évet zár, ha nem zár annyira jó évet.
A házaspár önmérsékletet mutatott, és a sikerév után sem vett fel osztalékot.
A BDPST Serbia Zrt. még nem végzett kimutatható tevékenységet, de azt megállapították róla, hogy az orosz–ukrán háború nem veszélyezteti a működését.
A turisztikai ajánlathoz promóvideó is készült, kékvillogós autóval és magángéppel.
A miniszterelnök milliárdos veje szerint „mi, magyarok kitalálásban és megvalósításban zseniálisak vagyunk, csak eladni nem tudunk”.
Új tagok a Hunguest láncában.
A Blumenizert a BDPST Group szállodáiban, éttermeiben forgalmazzák.
Évi nyolcezer euróért bárki lehet tag, akit az öttagú bizottság elfogad.
Tiborcz István cégcsoportja tagadja, hogy illegális szerencsejáték zajlott volna a klubjában. A miniszterelnök veje „reméli”, ugyanitt tartana, ha nem a miniszterelnök lenne az apósa. Kapott állami hiteleket és adókedvezményeket, de szerinte ez normális.
A Szabadság téri történelmi épületet a Gránit Alapkezelő egyik alapja szerezte meg, és teljesen fel is újítaná.
A longevityről is beszélt a miniszterelnök lánya egy rádióinterjúban.
A polgármester aggódik, hogy hol fog edzeni a megye III. osztályában versenyző csapat.
A milliárdos üzletember egy interjúban beszélt az Auchant érintő agresszív növekedési terveiről, az édesapját és kollégáját is érintő számlacsalási ügyről, valamint Tiborcz Istvánhoz fűződő viszonyához is.
Az 1920-as évek aranykorának újjászületését ígéri Tiborcz István és Orbán Ráhel cége a Gellért szálló felújításával.
A miniszterelnök lánya gyakornokként a Somlyai Zoltán által menedzselt Kempinskiben tanulta ki a szakma alapjait, egykori mentora most az ágazat szereplőit tömörítő egyesület elnöke lett.
Összesen öt hotelt ajánlottak a Magyarországra érkezők figyelmébe, különösen a Dorotheát.
A miniszterelnök veje szerint a BDPST Group csak 2,8 milliárd forint adókedvezménnyel élt, Magyar Péternek pedig azt írta, hogy lépjen az értékteremtés mezejére.