Egy ideig dupla áron, 1600 forintért adta az üzemanyagot a Mol Csehországban
Az olajtársaság műszaki hibára hivatkozott.
Az olajtársaság műszaki hibára hivatkozott.
A Mol elnök-vezérigazgatója a pániktankolások kapcsán tartott rendkívüli tájékoztatón lobogtatott egy képet, hogy „itt egy elrettentő példa”.
Rendkívüli kormányinfót tartottak Gulyás Gergely és Hernádi Zsolt részvételével.
Egyes kutaknál hét és nyolc lejért adták az üzemanyagot, később viszont 10-11-ért.
Orosz András szerint az ukrán határ mentén lévő töltőállomásokon lényegesen nagyobb a forgalom, mint az ország többi részén.
A magyar gazdaságot is megcsapja az orosz-ukrán háború: az OTP-t a tőzsdén tépik, a Richter piaca elvesztésétől tart, a forint ismét mélypontra került. De mennyire várható általános krízis?
Az üzemanyagárstop 10 százalékkal vetette vissza az utolsó negyedév eredményét a fogyasztói szolgáltatások üzletágában, összességében így is jóval a korábban kitűzött cél felett zárta az évet a cégcsoport.
A magyar multi az ügylet lezárása után a harmadik helyre léphet elő a lengyel üzemanyag-kiskereskedelemben.
Most a Debreceni Egyetemmel is összefog a fejlesztésben.
A legnagyobb lengyel ellenzéki lap szerint politikai egyezség alapján lett a magyar Mol egy lengyel benzinkúthálózat tulajdonosa.
A magyar olajmulti hamarosan Lengyelországban is megvetheti a lábát. A külföldi ügyleteket egyelőre nem befolyásolja érdemben, hogy egyes politikai erők elhatárolódnak Orbán Viktortól.
Néhány élelmiszer árának maximálását jelentette be a kormány; 14 éves rekordszinten maradt az infláció; tovább terjeszkedik a Mol. Ez a hvg.hu heti gazdasági összefoglalója.
Eltűnik a Lukoil márka Magyarországról, a Mol kimondottan azért vette meg a hálózatot, hogy a kutak egy részét elcserélhesse a lengyel Orlennel az ottani Lotos-kutakra. Az Orlen át fogja brandelni a Magyarországon megszerzett Lukoil- és Mol-kutakat, míg a Mol átbrandeli, amit megtart, és azokat is, amiket Lengyelországban szerez. Ha az uniós versenyhivatal rábólint a regionális szintű tranzakciókra, a Molnak közel 2400 kútja lesz tíz országban.
Stratégiai megállapodás született a Jansa-kormány és a Hernádi-cég között.
A lengyel ellenzék attól tart, hogy a Mol továbbadja a felvásárlás előtt álló Lotos kúthálózatot orosz cégeknek.
A Mol megveszi a Lotos lengyel olajvállalat benzinkútjait - értesült a Radio Zet lengyel kereskedelmi csatorna, melynek hivatalosan meg nem erősített információja szerint a döntést a jövő héten fogják bejelenteni.
A Market Építő Zrt. szerint az év végén is nagy volt a pörgés a toronyház körül.
Nincs vége a Mol–INA-ügynek, most a horvát kormány fordult a svájci legfelsőbb bírósághoz, hogy helyezzék hatályon kívül a korábbi ítéletet.
Hogy az elkóborolt kutyák könnyebben hazajussanak.