#agrár



Egészségesebb erekció, pattogó petefészek – meglepő indokokat is felhozott a Tisza-kormány arra, miért együnk több sertéshúst

A kormány azt kéri, hogy a szokásosnál legalább 5-6 adaggal több sertéshúst együnk a következő hetekben. Így segíthetjük ki a több oldalról is szorongatott hazai sertéságazatot, és egészségesebb is, például a benne lévő szerves cink abban is segít, hogy „szexuális hormonháztartásunk is a topon legyen”. Röffentsük be a nyarat! – szól az agrártárca idevágó jelmondata.