Folytatódik az embertelen gyakorlat - Algéria menekülteket toloncol a sivatagba
Algéria ismét visszaszállítottmigránsokat a sivatagba, miután egy időre felhagyott azzal a gyakorlatával, hogy erőszakkal kitoloncolja a szaharai határán át azokat az embereket, akik illegálisan léptek be az országba ezen a határszakaszon - közölte egy ENSZ-tisztségviselő.