Jégkár: az MSZP azokon segítene, akiknek nincs biztosításuk
A kormány arról döntött, hogy az önkormányzatokon keresztül a nem biztosított jégkárosultak hozzájuthatnak bizonyos kártérítéshez. Erről kérdezte a hvg.hu Gy. Németh Erzsébetet, az Országgyűlés Önkormányzati és területfejlesztési bizottságának szocialista elnökét.