Bombák miatt kiürítik és lezárják Budafok egy részét, kerülje el a környéket!
Reggel megkezdődött Budafok egy részének kiürítése, hogy a tűzszerészek kiemelhessék és hatástalaníthassák a Dunában megtalált két, egyenként egytonnás világháborús bombát. Várhatóan 10 órától lezárják a 6-os számú főút és a MÁV Kelenföld és Érd alsó közötti szakaszának érintett részét.