Az ELTE dékánjának sem tetszik, hogy nem csaphatják ki a gólyatábori erőszakolót
Az ELTE dékánja törvénymódosítást tart indokoltnak a gólyatábori erőszak miatt, a mostani szabályok szerint ugyanis nem küldhetik el azt a hallgatót, aki tavaly ősszel követett el nemi erőszakot egy gólyatáborban, mivel az egyetemi fegyelmi eljárás szerint a cselekménye már elévült. Ez független az erőszakolás ügyében tett rendőrségi feljelentéstől.