Lefejezték a hatvani Fideszt
A város korábbi polgármestere, Szabó Zsolt államtitkár vezetésével újraalakult a Fidesz hatvani szervezete, a város nyolctagú fideszes vezetéséből csak ketten maradtak párttagok. Kiszórták a jelenlegi polgármestert is, aki szerint az államtitkár célja az volt, hogy a város továbbra is az ő irányítása alatt maradjon.